27 Mart 2015 Cuma

2015 Genel Seçimleri Seçmen Sorgulama bugün son gün

Seçmen kütüğü sorgulama işlemi saat 17.00'da sona erecek. Muhtarlıklarda askıya çıkan bilgilerini ysk.gov.tr üzerinden TC numaranızla sorgulama yapmak için bugün son gün.

2015 Genel Seçimleri Seçmen Sorgulama bugün son gün
2015 genel seçimleri YSK sitesinden seçmen sorgulama bugün son gün genel seçim seçmen listesi sorgulama için ysk.gov.tr sitesine girip TC numaranızla kaydınızı kontrol etmeniz gerekiyor. 

YSK'nın muhtarlıklarda askıya çıkardığı seçmen kütüğü listeleri için son gün bugün (27 Mart) seçmen sorgulamayaparak kaydınız yoksa işlem yaptırmanız gerekiyor. Seçmensorgulama işlemini internet üzerinden ysk.gov.tr sitesinden de yapabiliyorsunuz.
Seçmen listelerinde adı olmayanlar 2015 genel seçimlerinde oy kullanamayacak.

YSK’nın internet sitesinden seçmen bilgileri bugün mesai bitimine kadar sorgulanabilecek. 2015 Genel Seçimleri Seçmen Listesi bugün mesai bitimi sonrası askıdan indirilecek. 

seçmen<a class='labels' style='color:#4d4e53' href='/search_tag.php?tags=sorgulama'>  sorgulama </a>ysk bugün son gün .pngSEÇMEN SORGULAMA NASIL YAPILIYOR?
Seçmen kütüğünüzle ilgili muhtarlık askısından olduğu gibi ysk.gov.tr internet sitesine girerek de sorgulama yapabilirsiniz. Seçmen sorgulama yaparken TC kimlik numaranızı ve kimlik bilgilerini yazarak oy kullanmak için gerekli olan seçmen kaydınızın bulunup bulunmadığını görüyorsunuz.
İnternetten sorgulama yapmak için aşağıdaki SEÇMEN KÜTÜĞÜ SORGULA linkine tıklayın!
SEÇMEN LİSTESİ SORGULAMADA BUNLARA DİKKAT!
Seçmen sorgulama için yukardaki linke tıklayınca aşağıdaki gibi bir panel ekrana geliyor. Nüfusa kayıtlı olduğunuz ili ve TC numaranızı yazın. Resim sorgulamabölümündeki şifreyi ekrana girmeyi unutmayın.

2015 genel seçimleri seçmen<a class='labels' style='color:#4d4e53' href='/search_tag.php?tags=sorgulama'>  sorgulama </a>linki ysk.gov.tr.jpg
yurdışı seçmen<a class='labels' style='color:#4d4e53' href='/search_tag.php?tags=sorgulama'>  sorgulama </a>tıklayın.png
YSK’nın internet sitesinden seçmen bilgileri bugün saat 17.00'a kadar sorgulanabilecek. 


seçmen-listeleri-askidan iniyor seçmen<a class='labels' style='color:#4d4e53' href='/search_tag.php?tags=sorgulama'>  sorgulama </a>bugün son gün.jpg

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder